Sporti

Monaco e kërkon super talentin e madh evropian (FOTO)

04/21/2017 16:51
nga:Y K

Skuadra e Monacos njihet nga të gjithë si skuadra e cila zbulon super talentë.

Pas Kylian Mbappe dhe shumë të tjerëve skuadra e Monacos është duke menduar të ofrojë në radhet e veta edhe një super talent të futbollit evropian shkruan GazetaBlic.com

E fjala është për Youri Tielemans, mesfushorin fantastik të Anderlecht, vlera e lojtarit 19 vjeçar është 20 milionë euro dhe llogaritet si një nga mesfushorët më premtues në botën e futbollit.

Sipas gazetarit të “Sky Sports” Fabrizio Romano, skuadra nga principata tashmë ka nisur bisedimet me reprezentuesin e Belgjikës./GazetaBlic.com

04/25/2017 15:12

Mourinho dhe United futen në bisedime për yllin e Monacos (FOTO)