Lajme

Momenti kur sulmuesi në Paris merr peng ushtaren para se të vritet nga policia (Video)

03/20/2017 20:45
nga:M H

Pamjet nga kamerat e sigurisë paraqesin momentin kur Ziyed Ben Belgacem mori peng një ushtarë në aeroportin ‘Orly’ në Paris. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem u qëllua për vdekje disa minuta më vonë.

Edhe pse hetimet për zbardhjen e motiveve të agresorit vazhdojnë, babai i tij këmbëngul se i biri nuk është ekstremist dhe se veprimet e tij ishin pasojë e pijes dhe drogës.

 

04/23/2018 22:57

Vetëm 6 vjeç, por Ingrit Gjoni i bën të birit dhuratën më të çmendur (Foto)