Showtime

Momenti kur presidenti Thaçi e puth bashkëshorten (FOTO)

03/15/2017 10:36
nga:M H

Presidentin e Kosovës  Hashim Thaçin e shoqëron po thuajse në shumicën e rasteve bashkëshortja Lumnija.

Ata duken të jenë një çift shumë i lumtur.

GazetaBlic, ua sjellë disa fotografi të presidentit së bashku me bashkëshorten Lumnijen, e njëra prej tyre është edhe ajo ku presidenti e puthë në ballë bashkëshorten e tij.

 

 

04/25/2018 14:53

Thaçi mirëpret platformën e Veselit dhe tryezën e LDK-së