Showtime

Modelja nga Mitrovica pozon ‘nudo’, ja ku i poston fotografitë Foto)

08/03/2017 16:40
nga:A.H

Të pozuarit nudo e ka pasion.

Modelja shqiptare nga Kosova, Besa Istrefi, e cila njihet për guximin e saj sa i përket fotove të tilla, sonte ka ‘çmendur’ ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo në Facebook ka hedhur një foto ku shihet e veshur vetëm me një bluzë të shkurtë kurse pjesën e poshtme duket se nuk kishte fare të brendshme.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Besa pozon nudo. Pozat e saj kryesisht kanë të bëjnë me këtë tematikë, dhe kjo tregon se të pozuarit zhveshur është pasion i saj.

08/13/2017 10:09

Çmendet modelja nga Mitrovica, poston foto para seksit (Foto)