Sporti

Milani e ka seriozisht, rrit ofertën për sulmuesin e njohur

07/17/2017 23:35
nga:Gazeta Blic

Andrea Belotti mund të transferohet në Milan.

Megjithëse klauzola për transferimin e tij është 100milionë euro, drejtuesit kuqezinj e kanë rritur ofertën nga 40 në 50 milionë euro.

Gjithashtu ata ofrojnë M’Baye Niang dhe Manuel Locatellin. Deri më tani nuk ka një përgjigje nga klubi i Torinos, por sipas “Tuttomercatoëeb” kjo ofertë pritet ta joshë klubin torinez.

Në Milan e kanë aq seriozisht saqë sipas këtij burimi ata mund të ofrojnë edhe qendërmbrojtësin Gabriel Paletta.

04/21/2018 09:28

Mandzukic përfundon tek rivali i Juventusit