Sporti

Messi zgjedh përforcimin e madh të Barcelonës (FOTO)

04/19/2017 10:59
nga:R A

Lionel Messi ka një kërkesë për përforcim të madh në Barcelonë.

Lionel Messi dëshiron që përforcimi i parë i Barcelonës për sezonin e ri të jetë ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, raportojnë mediat spanjolle.

Barcelona nuk do ta ketë të lehtë ta transferoj Griezmannin, pasi në garë për të janë edhe: Real Madrid, Manchester United e PSG.

Griezmann pritet të largohet nga Atletico Madrid pas përfundimit të këtij sezoni.Lajmi.net

02/23/2018 14:39

“Nuk ka superyje tjera përveç Messit, Ronaldos dhe Neymarit”