Lajme

Merkel takon sot Presidentin e saj të tretë në Amerikë. Si u kuptua me Bush dhe Obama (Foto)

03/17/2017 10:18
nga:Gazeta Blic

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel sot, sipas kohës europiane, pasdite, do të takohet me Donald Trump.

Dhe ky takim po ngjall kurreshtje jo vetëm në Amerikë e Gjermani por në krejt planetin- pasi që do të ngjajë takimi i burrit dhe gruas më të fuqishme në botë.

Por si u kuptua Angela Merkel me pararendësit e Trumpit, George W. Bush dhe Barack Obama?

Gazeta Blic në vijim ua sjell ca foto të cilat flasin më shumë se çdo gjë tjetër:

04/22/2018 18:25

Blic Intervista | Hoxhaj: Asociacioni nuk formohet pa e njohur Serbia Kosovën / PDK-ja kundër zgjedhjeve të reja!