Lajme

Mblidhet Kryesia e PDK-së, para Seancës së jashtëzakonshme! (FOTO)

09/09/2017 13:18
nga:D.I

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës do të mbajnë mbledhje në selinë e partisë në Prishtinë, para seancës së jashtëzakonshme që fillon në orën 16:00 ku pritet të zgjedhet Ramush Haradinaj kryeministër në.

Tashmë tek zyrat e PDK-së kanë mbërritur disa nga anëtarët e kryesisë, përfshirë këtu edhe kryetarin e PDK-së, Kadri Veselin.

Po ashtu janë parë edhe Besim Beqaj, që pritet të jetë ministër në qeverinë e ardhshme dhe gjithashtu Memli Krasniqi.

 

01/18/2018 12:08

Ja cilin president amerikan e kopjoj Ramush Haradinaj në vrapim (Foto)