Showtime

Martohet motra e Adelinës, ky është mesazhi i divës shqiptare për të (FOTO)

07/17/2017 16:37
nga:Y.K

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismjali.

Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë.

Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të ditur Adelina përmes një fotografie që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Adelina është shprehur tejet e lumtur për motrën e saj.

“E+A ju më keni bërë personin më të lumtur❤ dashuriiiiiiiiii”, kishte lënë mbishkrim Adelina

Ndërkohë Adelina ka marr urime për Emën nga fansat e saj.

Kujtojmë se këngëtarja e njohur është e martuar me Valin dhe pak kohë më parë janë bërë prindër të një djali të ëmbël që e pagëzuan me emrin Uliks.

04/16/2018 17:10

Enca Haxhia i ka dy fjalë për Adelina Ismailin