Sporti

Manchester United – Hull City, formacionet zyrtare (FOTO)

01/10/2017 20:11
nga:L H

Manchester United dhe Hull City përballen në takimin e parë gjysmëfinal në kuadër të ‘EFL Cup’, me fillim nga ora 21.00 në ‘Old Trafford’

Mourinho ka bërë shtatë ndryshime nga ndeshja në fundjavë, pasi në 11-she startuese rikthehen De Gea, Valencia, Jones, Darmian, Herrera, Pogba dhe Mkhitaryan.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të kësaj përballje:

Manchester United:

Hull City:

10/18/2017 09:22

Mourinho reagon pas spekulimeve rreth kalimit në Paris Saint-Germain: Kjo është e vërteta