Manchester United – Hull City, formacionet zyrtare (FOTO)

10 January 2017, 20:11

Manchester United – Hull City, formacionet zyrtare (FOTO)

Manchester United dhe Hull City përballen në takimin e parë gjysmëfinal në kuadër të ‘EFL Cup’, me fillim nga ora 21.00 në ‘Old Trafford’

Mourinho ka bërë shtatë ndryshime nga ndeshja në fundjavë, pasi në 11-she startuese rikthehen De Gea, Valencia, Jones, Darmian, Herrera, Pogba dhe Mkhitaryan.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të kësaj përballje:

Manchester United:

Hull City:

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika