Sporti

Manchester City bën hap të madh drejt Ligës së Kampionëve (VIDEO)

05/16/2017 23:02
nga:Gazeta Blic

Manchester City ka shënuar fitore të rëndësishme një xhiron e 37-të ndaj WBA-së.

Skuadra e Pep Guardioas, ka arritur ta mposht 3:1 WBA-në në ‘Etihad Stadium’.

Gabriel Jesus, De Bruyne dhe Yaya Toure shënuan për Cityn, ndërsa golin e vetëm për mysafirët e shënoi Robson Kanu.

12/11/2017 08:28

Mourinho ‘qan’ penalltinë e mohuar: Nuk e merituam humbjen