Sporti

Lorik Cana bëhet analist sportiv në këtë televizion (FOTO)

09/14/2017 00:21
nga:L H

Lorik Cana mund të ketë të ardhme të ndritur edhe si analist televiziv.

Në fakt, futbollisti gjakovar ka nisur aventurën e re në këtë lëmi.

Ai do t’i analizojë ndeshjet e Ligës së Kampionëve në kanalet e “Tring Sport” në Shqipëri.

Cana ka qenë mbrëmë dhe sonte i ftuar në studio për të diskutuar rreth sfidave të Championsit.

“Tring Sport” transmeton kompeticionin më prestigjioz të futbollit evropian në Shqipëri.

09/15/2017 12:29

Zyrtare: Ky është lojtari i javës në Ligën e Kampionëve (FOTO)