Sporti

Liverpooli e përmbys Sevillan, shënon Salah (VIDEO)

09/13/2017 21:26
nga:L H

Mohamed Salah ka shënuar për epërsinë 2:1 të Liverpoolit ndaj Sevillas, në minutën e 37.

09/20/2017 15:30

Ende nuk ka marrëveshje mes Can dhe Liverpoolit