Showtime

Linda Rei lakuriq, veprime të turpshme me flamurin e Shqipërisë dhe Kosovës (Foto +18)

04/19/2017 15:42
nga:N S

Pas këtyre fotove mund të themi me plot gojën se ajo është transgjinorja e parë që ka thyer tabu në Shqipëri.
Linda Rei sapo i ka surprizuar të gjithë me fotot e realizuara së fundmi.

Krejtësisht nudo, me gjoksin e mbuluar me ikonat e flamurit shqiptar dhe atij kosovar, Linda ka arritur të tërheqë goxha vëmëndje…dhe komente gjithashtu.

Edhe pse i duhet të përballet me shumë kritika mdaje edhe fyerje, ajo vazhdon e qetë të bëjë atë që do duke bërë indiferenten ndaj negativitetit që i kanoset thuajse çdo ditë.

08/12/2017 22:03

Linda Rei ngjitur me muskulozin, kush është pasaniku i ri nga Kosova