Sporti

“L’Equipe” zbulon dy përforcimet e mëdha të Barcelonës

06/18/2017 19:46
nga:Gazeta Blic

Edhe pse nuk po bëjnë buj mediatik ditët e fundit, Barcelona po punon fuqishëm për merkaton ditët e fundit.

Sipas L’Equipe Barcelona po punon për dy emrat e saj të preferuar, Verratti dhe Dembele.

Për Dembelen katalanasit kanë vendosur për të mos bërë fare zhurmë deri në momentin e zyrtarizimit.

Çështja Verratti është në dorën e PSG , pasi lojtari dhe Barcelona kanë bërë gati letrat e celebrimit.

01/21/2018 13:34

Lemar befason të gjithë, refuzon Arsenalin dhe Liverpoolin, ja cilën super skuadër ka zgjedhur