Lajme

LDK dhe Vetëvendosje dorëzojnë listat e kandidatëve për deputetë

05/19/2017 23:59
nga:M H

Përfaqësuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje kanë hyrë në objektin e KQZ-së për të dorëzuar listat për pjesëmarrje në zgjedhjet e 11 qershorit.

11/20/2017 15:56

Luftë e ashpër Ahmeti-Abrashi në Prishtinë, LDK fiton plus 100 vota