Lansohet Zenfone Pegasus 3S

9 January 2017, 19:03

Lansohet Zenfone Pegasus 3S

Është lansuar pasardhësi i telefonit Zenfone Pegasus 3 me emrin Pegasus 3S.
Pajisja vjen me procesor orta-core me 1.5GHz. Pegasus 3S ka 3GB RAM memorie dhe dy opsione për hapësirë të brendshme prej 32 dhe 64GB.

Ekrani ka madhësi 5.2-inç. Telefoni ka edhe skanerin e gishtave, që është i përfshirë në butonin kryesor.

Telefoni vjen me sistem operativ Android Nougat 7.0 dhe ka bateri 5000mAh.

Çmimi i tij është rreth 290 dollarë.

TEMAT:ZENFONETECH

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika