Sporti

Lamtumirë Real Madrid, Navas befason me skuadrën e re (FOTO)

03/16/2017 21:39
nga:L H

Keylor Navas do të largohet nga Reali, për t’u transferuar në Manchester City.

Sipas të përditshmes spanjolle AS, Pep Guardiola do ta shesë Claudio Bravon gjatë verës, dhe ish trajneri i Barcelonës ka hedhur sytë kah Navas, i cili është njoftuar tashmë se ai do të largohet nga Reali në fund të sezonit.

Image

10/18/2017 15:52

Çfarë po ndodh me Real Madridin, kjo nuk i kishte ndodhur që 19 vite (Foto)