Sporti

Lamtumirë Gareth Bale

07/16/2017 21:43
nga:Gazeta Blic

Real Madrid dëshiron ta shesë anësorin Gareth Bale.

Kampioni evropian, Real Madrid, dëshiron që ta shesë Gareth Bale në mënyrë që t’i rrisë fondet për transferimin e Kylian Mbappe, raporton Sunday Express.

Mbretërit duan që ta bëjnë tinejxherin francez si transferimin kryesor të verës, ndërkaq caku i Chelseas dhe Manchester United, Bale, do të ishte i tepërt në Santiago Bernabeu.

02/19/2018 09:58

Tronditet Reali, lojtari i cili e vendosi sfidën në Madrid, nuk luan përballë PSG