Lajme

Ky është propozimi i Gani Gecit për formimin e Qeverisë!

06/17/2017 13:30
nga:D.I

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, situatën pas zgjedhjeve e ka komentuar në Facebook, ai ka thënë se PDK-AAK-NISMA-VV e shkatërruan qeverinë “Mustafa”, dhe tash të njëjtat po e kërkojnë LDK-në për ta formuar qeverinë.

Gecaj thotë se pasi këto parti u bashkuan për ta rrëzuar LDK-në, le të bashkohen edhe për formimin e qeverisë.

01/21/2018 14:49

Beqiri: I përhershëm kujtimi për Presidentin Rugova