Lajme

Ky është politikani më i ri që do të garojë në zgjedhje

09/07/2017 20:49
nga:M H

18 vjeçari nga Klina. Lekë Gashi, votimin për herë të parë në zgjedhje lokale do ta ketë të veçantë, njofton Klan Kosova.

Ai më 22 tetor do të mund të votojë edhe për veten e tij pasi është kandidat i LDK-së për asamblistë në Klinë.

11/21/2017 11:26

KQZ flet për numërimin e votave me kusht dhe atyre me postë, që përcaktojnë fituesit në Prishtinë e Prizren!