Showtime

Ky është personi që Luana nuk i reziston dot (Foto)

09/13/2017 19:49
nga:F.B

Moderatorja, Luana Vjollca ka treguar se është mjaft e afërt me familjen e saj dhe sidomos me të motrat.

Por këtë herë në rrjete sociale ajo na ka treguar dashurinë e pafundme që ka për nënën e saj.

Në fotot e publikuar bukuroshja e ekranit shfaqet duke e përqafuar mamanë e saj në dasmën e e të motrës Marinës duke u dukur më të afërta e të dashura se kurrë.

 

 

02/23/2018 15:18

Luana Vjollca mahnitëse nga Milano, në pah të pasmet bombastike (FOTO)