Sporti

Ky është kundërshtari i rrezikshëm i United në gjysmëfinale

04/21/2017 13:16
nga:Y K

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Europa League

Skuadra Manchester United do të takohet me skuadrën e rrezikshme Celta Vigo

07/24/2017 23:45

Lajm i keq për United dhe Mourinhon, në fillim të sezonit do t’i mungojnë këta lojtarë