Showtime

Ky është ‘kulmi’ i publikimeve në rrjetet sociale, Noizy e bënë i pari! (FOTO)

02/05/2017 15:12
nga:R A

Rrjetet sociale, dhe publikimi i çdo gjëje që  bëjnë  tashmë  është bërë zakon për artistët tanë .

Publikojnë  fotografi duke ngrenë , duke blerë , disa edhe në shtrat, e disa të  tjerë  edhe teksa bëjnë  dush.

Noizy është ai i cili e bëri një  hap më  shumë, shkruan GazetaBlic.

Publikon fotografi duke kryer nevojat në  Wc, e këtë gjë ia bënë mikut të  tij i cili përshëndet fansat e Noizyt, gjatë  kohës teksa kryen nevojën!

04/21/2018 10:27

Luks i çmendur! Brenda shtëpive të vipave tanë (Foto)