Sporti

Ky është aeroplani i ri i Real Madrid-it (FOTO)

03/16/2017 14:41
nga:Y K

Real Madrid ka prezantuar aeroplanin e ri A380 të Emirates me pesë futbollistë të ekipit: Marcelo, Benzema, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos dhe Bale.

 

08/16/2017 18:51

Shpërthen Ronaldo: Shikoni çfarë ka shkruar në Instagram për dënimin me pesë ndeshje (FOTO)