Lajme

Kryetari i Gjykatës e godet 82-vjeçarin me veturë në Pejë (Video)

08/11/2017 20:23
nga:Gazeta Blic

Një 82 vjecar nga Peja u godit me veturë nga Kryetari i Gjykatës për Kundërvajtje në këtë komunë.

Rrëfimi i plakut që po e ngiste bicikletën nuk përputhet me raportin e policisë.

Madje, këta të fundit e lanë fajtor biçiklistin pa e intervistuar fare.

Kronikën gjejeni ne videon e meposhtme:

10/17/2017 10:17

Aksident në Podujevë, vetura ndeshet me një kioskë dhe më pas rrotullohet!