Sporti

Kosovë – Islandë, ja ku mund t’i blini biletat

03/20/2017 20:54
nga:L H

Biletat për duelin ndërmjet Kosovës dhe Islandës do fillojnë të shiten në Tiranë dhe Shkodër nga dita e nesërme (e martë).

Për dallim prej duelit të kaluar kur Kosova u takua në shtëpi me skuadrën e Kroacisë dhe nuk kishte pika të shitjes në Shqipëri, kësaj rradhe tifozët e interesuar për ta parë ndeshjen do mund t’i blejnë ato në pikat e shitjes në Tiranë dhe në Shkodër.

Çmimi i biletave është i njejtë.

10/18/2017 11:39

Talenti i Juventusit: Dua të luaj për Kosovën