Lajme

Koalicioni nuk po përputhet siç e kemi menduar, por ende nuk kemi ardhë tek fundi i rrugës! (video)

04/19/2017 20:10
nga:Gazeta Blic

Deputeti i PDK’s Elmi Reçica ne Rrokum Roll ne Televizionin Rrokum tue fole per koalicionin ne mes te PDK’s dhe LDK’s ka thane se ky koalicion nuk po perputhet ashtu qysh e kemi mendue.

“Koalicioni ne mes te PDK’s dhe LDK’s nuk po perputhet ne shume çashtje dhe qysh e kemi mendue, por ende nuk kemi ardhe te fundi i rruges dhe ndamja e tij”, ka thane Reçica.

Ai ka shtue se ata e kane ba analizen si partner te kaolaicionit por edhe si te PDK’s, dhe se po shihet se asgja nuk po levize.

Derisa kur ka fole per deputetet dhe punen e tyne, ai ka thane se kjo legjislature nuk ka nise mare dhe si e tille edhe ka vazhdue.

Per ma shume shihne videon e plote.

05/27/2018 14:16

Beqiri tregon nëse në mbledhje u diskutua për temën që u tha se përçau LDK-në