Sport

Kjo super bombë është gruaja e njërit prej sulmuesve më të mirë në botë (FOTO)

01/10/2017 16:35
nga:Gazeta Blic

Sulmuesi i Leicester Cityt, Jamie Vardy është bërë baba pasi bashkëshortja e tij seksi ka sjellë në jetë një ‘engjëll’.

Rebekah dhe Jamie Vardy nga martesa e tyre kanë edhe dy fëmijë të tjerë, Megan dhe Taylor por në galerinë e fotove më poshtë do të shihni që bashkëshortja e futbollistit para shtatzanisë ka qenë një formë super seksi.

Çifti ende nuk ka zbuluar emrin e foshnjës.

02/27/2017 22:21

Leicesteri po turpëron Liverpoolin, shënon golin e tretë (VIDEO)