Kjo super bombë është gruaja e njërit prej sulmuesve më të mirë në botë (FOTO)

10 January 2017, 16:35

Kjo super bombë është gruaja e njërit prej sulmuesve më të mirë në botë (FOTO)

Sulmuesi i Leicester Cityt, Jamie Vardy është bërë baba pasi bashkëshortja e tij seksi ka sjellë në jetë një ‘engjëll’.

Rebekah dhe Jamie Vardy nga martesa e tyre kanë edhe dy fëmijë të tjerë, Megan dhe Taylor por në galerinë e fotove më poshtë do të shihni që bashkëshortja e futbollistit para shtatzanisë ka qenë një formë super seksi.

Çifti ende nuk ka zbuluar emrin e foshnjës.Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika