Showtime

Kjo nuk pritej! Enca merr vendimin drastik dhe të pakthyeshëm!

09/27/2017 09:37
nga:N S

Këngëtarja Enca Haxhia është shquar gjithnjë për linjat e saj dhe gjithashtu për flokët e saj shumë të gjatë.

Por mesa duket gjatë ditës së djeshme Enca ka marrë vendimin drastik që ti shkurtojë shumë ato. Ajo ka publikuar në SnapChat foto me pamjen e re, ndërkohë që duket mjaft në formë. Nuk dihet nëse Enca vërtet i ka prerë flokët apo ka vendosur paruke thjesht për të ndryshuar disi

 

12/12/2017 19:41

Mimoza Mustafa ‘çmend’ me fustanin me xixa, por nuk mund të fsheh diçka tjetër