Showtime

Kjo fotografi e Marina Farës, do t`ju çmend (FOTO)

04/15/2017 20:32
nga:R A

Marina Fara e njohur si vajza e të madhës Eli Fara, u njoh fal linjave të saj super seksi.

Në fotografinë e fundit të hedhur nga Marina në rrjetin social Instagram duket shumë e freskët dhe tejet joshëse, njofton Gazeta Blic.

Për më shumë shikojeni fotografinë:

@rita.s_salon ?❤️?

A post shared by Marina Fara ? (@i_am_marinafara) on

10/16/2017 19:43

A e dini si dukej Qëndresa kur ishte e re e me flokë të zeza?