Kjo është nëna e Cozman, ajo feston ditëlindjen!

10 January 2017, 13:00

Kjo është nëna e Cozman, ajo feston ditëlindjen!

Cozman ka publikuar një fotografi të nënës së tij në rrjetet sociale.

Këngëtari nga  Prishtina me këtë rast e ka uruar nënën e tij për ditëlindje. ,

Happy Birthday My Queen TDU MAS SHUMTI NBOTE , shkruan përmbi fotografinë e postuar.

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika

Foto dhe Video e Dites