Showtime

Këtë që bën Benardi i Xhenit nuk do ta bënte asnjë mashkull shqiptar (Foto)

07/17/2017 22:24
nga:F.B

Ish-banorët e Big Brother Albania 9 Xheni dhe Benardi janë një nga çiftet më të dashur të këtij reality show.

Gjatë mbrëmjes së djeshme Xheni ka publikuar një foto mjaft interesante në Instastories. Ai është duke i pastruar vetullën të dashurës së tij, një situatë që nuk ndodh shpesh ta hasësh në çifte, aq më pak ta deklarojnë publikisht.

12/21/2017 08:24

Bernardi kërkon rikthimin e Xhenit? Ajo publikon mesazhet (Foto)