Cool

Kësi valltare nuk keni parë kurrë, sillet 100 herë pa ndërprerë brenda 45 sekondave (Video)

09/14/2017 09:48
nga:M H

Derisa koleget e saj mezi arrinin të silleshin njëherë pa pasur marramendje, një vajzë e re ua ka dëshmuar të kundërtën gjatë orës së vallëzimit.

Një video e publikuar më poshtë e cila është duke bërë xhiron e botës, shfaq një vajzë mjaft simpatike e cila me asistimin e partnerit të saj në vallëzim, arrin të sillet 100 herë pa ndërprerë brenda 45 sekondave, transmeton Telegrafi.

Edhe pse ajo realizoi 100 sjellje, numër i madh duke marrë parasysh faktin se mund të shkaktojnë marramendje, ajo dukej shumë stabile edhe pasi e përfundoi vallëzimin.

Asaj ia mbante duart partneri, derisa ajo fillon të sillet me shpejtësi të vogël dhe duke kaluar sekondat shpejtësia e saj vjen duke u rritur.

Nuk dihet se ku është filmuar kjo video, por një gjë është e sigurt se ajo ka ushtruar shumë për një gjë të tillë.

03/22/2018 08:28

Gjarpri gati 5 metra e kafshon 2-vjeçaren, i shkakton plagë të tmerrshme (Foto/Video)