Sporti

Kështu u pritën Lahm dhe Alonso në stërvitjen e fundit të tyre (VIDEO)

05/19/2017 22:27
nga:Gazeta Blic

Philipp Lahm dhe Xabi Alonso janë përshëndetur në mënyrë spektakolare gjatë ditës së sotme.

Mbrojtësi gjerman, Philipp Lahm dhe mesfushori spanjoll, Xabi Alonso, zhvilluan sot stërvitjen e fundit, pasi nesër edhe zyrtarisht do t’i japin fund karrierës.

Në stërvitjen e fundit, dy legjendat e futbollit botëror u përshëndetën në mënyrë spektakolare, për gjithçka që i kanë dhënë këtij sporti.

05/04/2018 13:04

Reali kërkon të rishkruajë histori, Liverpooli që ta kalojë Bayernin e Barcelonën