Showtime

Kështu duket Arilena pa grim (FOTO)

06/23/2017 14:10
nga:N S

Këngëtarja Arilena është njëra ndër këngëtaret shqiptare të reja në moshë.

Në videoklipe dhe në fotografi ajo është shfaqur pothuajse çdo herë e grimosur .

Por kësaj radhe shihet e tëra pa grim dhe tejet e thjeshtë.

07/25/2017 12:38

Kur talenti shpërblehet… Arilenës i mjaftoi “një muaj” për t’u bërë e preferuara e publikut!