Showtime

A keni parë ndonjëherë engjëll nudo? (Foto)

08/13/2017 17:34
nga:N S

Modelja Alena Blohm është një ndër vajzat e famshme të kompanisë së famshme të modelingut “Engjëjt e Victoria’s Secret”.

Bukuroshja gjermane ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet krejtësisht e zhveshur dhe e është e shtrirë në krevat.

Madje nuk ka preferuar as të mbulohet me çarçafë.

“Unë nuk e di se si të jem seksi!”,- kishte deklaruar 22-vjeçarja në një intervistë të fundit për “Bild”.

11/21/2017 13:56

Prapaskenat! Ja çka bëjnë jashtë ekraneve bukuroshet e Victoria Secret