Sporti

Keita Balde drejt Interit

07/17/2017 12:13
nga:Y.K

Shtohen zërat për transferimin e Keita Balde te Interi. 22-vjeçari kërkohet me insistim nga zikaltërit dhe nga ana tjetër vet lojtari është larguar nga grumbullimi me skuadrën për të takuar të fejuarën e tij. Mësohet se oferta e Interit për bardhekaltërit është 22 mln Euro, ndërsa vet Balde-s i ofron 3 mln në sezon plus bonuset.

09/07/2017 19:49

Transferi i ri i Monacos: Mos me krahasoni me Mbappen