Lajme

Kë po thumbon Majlinda Bregu?

05/18/2017 11:43
nga:D.I

Pas arritjes së marrëveshjes mes Ramës dhe Bashës sot në orët e para të mëngjesit, tashmë ata janë ulur në një tryezë të dytë në pallatin e “Kongreseve” për të detajuar “kontratën” mes tyre.

Por një nga kritiket e qeverisë, por jo vetëm edhe e Lulzim Bashës, Majlinda Bregu, bën një reagim të shkurtër, por thumbues.

“Buzëqeshja është hakmarrja me e mirë”, shkruan ajo duke e shoqëruar foton me flamujt e Shqipërisë, BE-së dhe SHBA-ve.

 

04/16/2018 13:05

Çifti kryen marrëdhënie seksuale në pikë të ditës, në Prishtinë, publikohen edhe pamjet