Lajme

Kavajë: Rrah prindërit dhe bën seks me motrën

01/10/2017 17:23
nga:R A

Një ngjarje pazakontë ka ndodhur në Kavajë të Shqipërisë, pasi që policia ka vënë në pranga 20 vjeçarin gjatë së hënës.

Burime nga policia kanë bërë me dije se Agim Daka nga fashati Koçaj, është arrestuar për shkak se ka kryer disa herë marrëdhënie seksuale me motrën e tij S.D 12-të vjeçare.

Por përveç kësaj ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike edhe ndaj prindërve A. Daka dhe R. Daka.

Në momentin e arrestimit të riut i janë gjetur dhe sekuestruar me cilësinë e provës materiale 1 armë zjarri pushkë model 56. /Mapo.al

05/16/2018 23:39

Këto janë 5 fotografitë më të zjarrta të dashurës së deputetit kosovar