Sporti

Katastrofë për Unitedin, ylli i skuadrës lëndohet rëndë (FOTO)

04/20/2017 22:10
nga:Gazeta Blic

Marcos Rojo është lënduar në sfidën ndaj Anderlechtit.

Ai u detyrua të largohet nga loja në minutën e 23-të, për t’ia lënë vendin Daley Blindit. Raportet e para tregojnë se lojtari ka probleme me ligamente.

Unitedo po fiton 1:0 në “Old trafford” me golin e mesfushorit, Henrik Mkhitaryan, që e shënoi në minutën e 10-të të ndeshjes.

02/21/2018 22:35

Sevilla dhe Manchester United ndahen në paqe, gjithçka vendoset në Old Trafford