Sporti

Katastrofë për Barcelonën, sonte përballë Juventusit pa pesë lojtarë

04/19/2017 12:29
nga:A SH

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e sotme ndaj Juventusit, e cila luhet sonte nga ora 20:45
Për këtë ndeshje nuk janë grumbulluar fare; Jérémy Mathieu, Arda Turan e Massip, për shkaqe teknike) Aleis Vidal dhe Rafinha, të cilët janë të lënduar, shkruan Express.

Lojtarët e ftuar

Portier: Ter Stegen, Cillessen.

Mbrojtësit: Piqué, Mascherano, Umtiti, Alba, Digne, Sergi Roberto.

Mesfushorët: Busquets, Rakitic, Iniesta, André Gomes, Denis, Aleñá.

Sulmuesit: Messi, Suárez, Neymar, Alcácer.

04/24/2017 23:53

Nuk do ta besoni çfarë thotë Messi për garën për titull në La Liga (FOTO)