Showtime

Kaq të grimosur nuk e keni parë asnjëherë Dua Lipën!

08/13/2017 16:41
nga:N S

Këngëtarja bukuroshe shqiptare, Dua Lipa si asnjëherë më parë është shfaqur shumë elegante po ashtu edhe e grimosur sikur të ishte në ndonjë mbrëmje solemne.

Kjo veshje dhe ky grim nuk është se nuk i shkon asaj mjaft shumë, madje duket një femër shumë joshëse, shkruan GazetaBlic.com

Hi! Im so excited to see you tonight Jakarta! South Korea and Kuala Lumpur were insane and im ready for the next show! Thank you for being so much fun ❤️

Ett inlägg delat av DUA LIPA (@dualipa)

01/18/2018 10:46

Dua Lipa dhe Arianna Grande pozojnë së bashku