Showtime

Kaq seksi s’e keni parë Luanën! Zbulon në bikini linjat e saj perfekte

10/08/2017 21:57
nga:Gazeta Blic

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca mahnit me pamjen e saj nga pushimet.

Ajo, ka zgejdhur Xhamajkan vendin për të pushuar aty ku ka shkuar me motrën e saj Marinën dhe Getin të cilët zgjodhën po këtë vend për muajin e mjaltit, shkruan lajmi.net

Luana ka publikuar disa imazhe nga atje në të cilat duket tejet tërheqëse në bikini, e kaq seksi se keni parë ndonjëherë.

 

 

 

03/18/2018 19:31

Befason Lutfi Haziri, publikon fotografi provokuese të vajzës së tij