Showtime

Kaq para i lanë në zarfë për djemtë e Medës, Roberti dhe Blero!

09/09/2017 21:48
nga:Gazeta Blic

Synetia e djemve të Medës mblodhi shumë këngëtarë e politikanë në një vend rreth dhjetë ditë më parë.

E ndonëse mund të kemi parë shumë nga ky event, rrëfimet dhe të pathënat kryesore janë zbuluar sonte në një material nga Maki Bajrami e Prive.

Gazetarja pyeti mes tjerash edhe dy këngëtarë, Bleron dhe Robertin për prezencën pa gra por edhe për dhuratën për djemtë.

Sa para i lanë në zarf dyshja?! A u treguan dorëlirë në këtë aspekt apo jo?!

Detajet i gjeni në videon e mëposhtme nga minuti 5:18

02/20/2018 13:51

Dhurata Ahmetaj e përkrah vazhdimisht ish gruan e Bleros?