Cool

I kapet një insekt në fustan derisa po raportonte live, gazetarja për pak sa nuk u çmend nga frika duke bërtitur e kërcyer (Video)

08/10/2017 08:53
nga:Gazeta Blic

Gazetarja e një televizioni për pak sa nuk u çmend nga frika, kur një insekt iu ngjit në fustan derisa po raportonte live.

Mary Beth McDade është kapur nga kamerat duke bërtitur dhe kërcyer nga frika, kur një insekt filloi t’i ngjitet drejt fytyrës, transmeton Telegrafi.

E veshur me minifund të kaltër, gazetarja po fliste para kamerës kur befasisht një insekt filloi t’i ecë nëpër trup, duke e detyruar atë të ndërpret transmetimin live.

Që nga publikimi i kësaj videoje, ajo është shikuar nga mijëra persona.

12/14/2017 12:46

Video 12 sekondëshe që e bëri të famshme Encën (VIDEO)