Sporti

“Kallët” Madridi nga tifozët e Bayernit (FOTO)

04/18/2017 19:23
nga:Y K

Tifozët e Bayern Munichut janë duke e kallur në rrugët e Madrid

Kur kanë mbetur më pak se dy orë deri te ndeshja Real Madrid 0 Bayern Munich, tifozët gjermanë janë duke e kallur atmosferën.

Ata janë duke festuar së bashku, për t’i dhënë kështu edhe më shumë zemër skuadrës që të fitojë në Santiago Bernabeu.

blockquote class=”twitter-tweet” data-lang=”en”>

📢 #packmas 🔴⚪️ #RMAFCB pic.twitter.com/F5TnWlVJ1O

— FC Bayern München (@FCBayern) April 18, 2017

07/20/2017 11:30

Momenti emocionues kur Alvaro Morata përshëndeti trajnerin dhe lojtarët (FOTO)