Sporti

Juventus -Barcelona, ja kush ka fituar ndeshje më shumë

03/17/2017 12:49
nga:Y K

Juventus dhe Barcelona është njëra prej dy ndeshjeve më të forta që do të shohim në çerkefinale.

 

Juventus dhe Barcelona është një prej dueleve më të forta në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Juventus dhe Barcelona do të ndeshen për herë të tetë në Ligën e Kampionëve.

Skuadra katalane ka shënuar tri fitore, “Bianconerët” dy dhe dy duele kanë përfunduar me rezultat të barabartë.

Barcelona ka realizuar dhjetë gola kurse Juventus tetë

04/25/2017 20:24

Befason Xavi, kjo çfarë ka thënë për Ronaldon nuk do t’iu pëlqejë tifozëve të Barcelonës (FOTO)