Showtime

A ju kujtohet ‘Mimoza’ e serialit ‘3 gjermanët e trashë’? (FOTO)

06/19/2017 14:30
nga:N S

Aktorja Flutura Zeneli ishte e njohur për rolin e ‘Mimozës’.

Ajo në serialin vendor ‘3 gjermanët e trashë’ luajti me përsosmëri rolin e vajzës që punonte në recepcion, shkruan arbresh.info.

Flutura ende merret me aktrim dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga provat.

Ja si duket tani ajo.

11/19/2017 15:18

Ky është reperi më i mirë shqiptar sipas Teuta Krasniqit