Uncategorized

Jo vetëm nga toka, ja si ruhet Erdogan në ajër!

07/15/2017 22:43
nga:Gazeta Blic

Presidenti i Turqisë Regjep Tayip Erdogan ka publikuar disa foto në profilin e tij në facebook, ku tregohet se si ai ruhet nga ajri.

Përveҫ forcave të shumta të cilat e ruajnë Presidentin në tokë, gjithëҫka është menduar në mënyrën më të mirë që siguria e tij të jetë maksimale edhe në ajër.

Në fotot e publikuara nga vet Erdogan, shihen avionë ushtarak që ecin paralelisht me avionin presidencial të Erdogan.

11/17/2017 21:30

Agim Bahtiri merr mbështetje të madhe nga Vaganica, Ura e Gjakut, Shipoli dhe Zhabari